fbpx

Окупанти хочуть провести у Маріуполі “референдум”

Головна Сторінка » Окупанти хочуть провести у Маріуполі “референдум”

Російські окупанти хочуть організувати у Маріуполі “реферндум” про “приєднання” міста до Російської Федерації.

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко.

“Так, вчора сайт Маріуполя 0629.com.ua назвав дату 15 травня. Ми також неоднаразово отримували свідчення від джерел, що самоназваний мер назває саме цю дату. Не можемо ані підтвердити, ані спростувати – продовжуємо відсліковувати та фіксувати”, – пише.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни готуються захопити всю Херсонщину – спікер командування “Південь”

“За всіма ознаками окупанти мають намір “інтеграції” Маріуполя в Росію (разом з “днр”).

Перший крок – перехід на російський код мобільного зв’язку. Тепер в “днр” мають зайти російські банки та заклади вищої освіти. Щодо закладів вищої освіти буде визначено Росією окремий перелік інститутів, які не тількі будуть здійснювати зарахування дітей з окупованих територій, а й безпосередньо працювати на території області”, – розповів Андрющенко.

Зошити у школах в Маріупольському районі та Маріуполі окупанти підписують “Маріуполь. Ростовстка область”, повідомив радник мера.

Всі, хто не пройшов “фільтрацію” і кого визнано “неблагонадійним” у фільтраційних таборах під Маріуполем, російські окупанти доставляють у приміщення колишньої
виправної колонії №52 в селі Оленівка або у відому тюрму “Ізоляція” в Донецьку.

За два місяці російська армія вбила в Маріуполі вдвічі більше людей, аніж німецькі нацисти за два роки окупації міста під час Другої світової війни.

У місті на евакуацію чекають 100 тис. мирних мешканців.