Окупанти оточують і зачищають села навколо Маріуполя

Головна Сторінка » Окупанти оточують і зачищають села навколо Маріуполя

Російські загарбники використовують легенду про пошук “маніяка”, щоб закрити населені пункти Маріупольського району на в’їзд та виїзд.

Там росіяни проводять комплексні “зачистки”. Про це у Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Зокрема, під таким приводом окупанти провели цього тижня зачистки в селах Комишувате, Дем’янівка, Бабах-Тарама та Урзув. Використовують при цьому один сценарій: село оточують, обходять домівки людей, перевіряючи документи. Потім проводять вибіркові обшуки та допити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Маріуполь завезли 55 тисяч мігрантів з Азії – радник мера

“Легенда використовуються однакова – пошук “маньяка”, “насильника 9-тилентней девочки” або щось схоже. Насправді факт подібного злочину не підтверджено. Це суто прикриття задля заспокоєння проукраїнського населення”, – зазначив Андрющенко.

За його словами, ці заходи з боку Росії співпадають із маршрутами перекиданням військових колон ворога.

“Очікуємо просування зачистки далі в бік Маріуполя. Всі, хто треба – отримали попередження”, – додав Андрющенко.

Він закликав українців Маріуполя попередити про це близьких, щоб вони не стали випадковими жертвами терору РФ.

У тимчасово захопленому Маріуполі лише за два дні вбили трьох працівників окупаційної поліції та одного співробітника російської ФСБ.

Зокрема, один з окупантів загинув 10 листопада, коли його авто підірвали. Він помер у лікарні. Того ж дня та 11 листопада були вбиті ще двоє представників окупаційної поліції та співробітник ФСБ.