Олег Винник повертається на сцену – блогер

Український співак Олег Винник, який з початку повномасштабного вторгнення виїхав у Німеччину, планує повернутися на сцену.

Про це повідомив блогер Богдан Беспалов, посилаючись на власних інсайдерів. За його словами, у Винника виникли фінансові проблеми. Нібито він разом з дружиною витрачає гроші на заборонені препарати.

“Олег Винник з оновленим складом своєї команди ламає голову, як саме він може оголосити європейський тур і виступити за кордоном за рахунок українських біженців-вовчиць. Все це буде під соусом допомоги Збройним силам України. У Винника є “благодійний фонд”, через який нібито буде надаватися допомога”, – сказав Беспалов.

Додав, що шанувальницям Винника треба бути обережними. За словами блогера, ніякої допомоги ЗСУ не буде.

“Саме купівлею квитків ви забезпечите йому звичний рівень достатку. Тричі подумайте, бо ця людина більше не має нічого спільного з Україною. Ця людина показала своє справжнє обличчя і він зараз там, де повинен бути”, – підсумував Богдан.

Раніше Винник опинився у неприємній ситуації. Артист потрапив на шахраїв-волонтерів. Вони забрали величезну суму грошей і зникли. Крім цього погрожували чоловіку.