Олександр Соколовський: інвестиції, що рятують український бізнес та створюють нові робочі місця

Олександр Соколовський: інвестиції, що рятують український бізнес та створюють нові робочі місця

Група компаній Текстиль-Контакт, засвнована Олександром Соколовським, вирішила вийти на новий ринок – виробництво взуття. Для цього “ТК” викупила фабрику у Чигирині, що належала відомій бізнес-групі Ігоря Тинного.

За словами керуючого партнера Текстиль-Контакт, Володимира Марценюка, цей крок став першим у їхньому новому проекті виробництва взуття. Поки що відомо, що фабрика має потужність до 20 тисяч пар на місяць та перебувала у неактивному стані під час пандемії та війни.

Хоча конкретні деталі угоди не розголошуються, відомо, що інвестиції від Текстиль-Контакт є стратегічним кроком для розвитку виробництва в Україні. Цей проект не лише допоможе зберегти бізнеси в умовах складної економічної ситуації, але й сприятиме створенню нових робочих місць.

Основним мотивом для інвестицій Текстиль-Контакт в нову нішу стала співпраця з міжнародними гуманітарними місіями, зокрема, з ООН. Це відкриває нові можливості для українських підприємств та допомагає забезпечити гуманітарну допомогу для соціально незахищених верств населення.

Проект, який тільки стартував, вже набирає обертів: фабрика відновила роботу і за перший місяць там з’явилося 40 нових робочих місць. Планується, що до осені кількість працюючих зросте до 100 осіб, а обсяг виробництва складе до 15 тисяч пар взуття щомісячно.