fbpx

Оприлюднено склад збірної України на Олімпійських іграх

Оприлюднено склад збірної України на Олімпійських іграх

У Токіо 23 липня стартують Олімпійські ігри 2020. Україну представлять 158 олімпійців в 25 видах спорту (30 дисциплінах).

Бадмінтон

Марія Улітіна (Днепропетросская область),

Артем Почтарев (Київ)

Бокс

Микола Буценко (Харківська область)

Цотне Рогава (Одеська область)

Ярослав Харциз (Харківська область)

Олександр Хижняк (Полтавська область)

Анна Лисенко (Київська область)

Боротьба (вільна)

Василь Михайлов (Одеська область)

Олександр Хоцяновський (Донецька область)

Алла Белінська (Херсонська область)

Аліна Грушина (Київська область)

Оксана Лівач (Львівська область)

Ірина Коляденко (Київська область)

Алла Черкасова (Львівська область)

Боротьба (греко-римська)

Жан Беленюк (Полтавська область)

Парвіз Насибов (Запорізька область)

Ленур Теміров (Полтавська область)

Важка атлетика

Ірина Деха (Харківська область)

Каміла Конотоп (Харківська область)

Велоспорт

Яна Беломоїна (Волинська область) – маунтенбайк

Олена Старикова (Львівська область) – трек

Любов Басова (Київ) – трек

Анатолій Будяк (Донецька область) – шосе

Валерія Кононенко (Донецька область) – шосе

Веслування академічне

Ігор Хмара (Київ)

Станіслав Ковальов (Київ)

Гребля на байдарках і каное

Марія Кічасова-Скорик (Полтавська область)

Людмила Кукліновская (Полтавська область)

Людмила Лузан (Полтавська область)

Марія Повх (Волинська область)

Анастасія Тодорова (Одеська область)

Анастасія Четверикова (Житомирська область)

Юлія Юрійчук (Київська область)

Павло Алтухов (Полтавська область)

Юрій Вандюк (Волинська область)

Дмитро Янчук (Полтавська область)

Гребний слалом

Вікторія Ус (Київ)

Гімнастика (спортивна)

Діана Варінская (Київ)

Ігор Радівілов (Київ)

Петро Пахнюк (Київ)

Євген Юденков (Луганська область)

Ілля Ковтун (Черкаська область)

Гімнастика (художня)

Мариола Бондарчук (Київ)

Марія Височанська (Київ)

Анастасія Возняк (Київ)

Дарина Дуда (Київ)

Єва Мелещук (Київ)

Вікторія Онопрієнко (Київ)

Христина Прикордонна (Львівська область)

Дзюдо

Дарина Білодід (Київ)

Анастасія Турчин (Волинська область)

Єлизавета Каланіна (Полтавська область)

Артем Лесюк (Київ)

Георгій Зантарая (Київ)

Кеджау Ньябалі (Київ)

Яків Хамм (Київ)

Карате

Аніта Серьогіна (Одеська область)

Анжеліка Терлюга (Одеська область)

Станіслав Горун (Львівська область)

Кінний спорт

Інна Логутенкова (Донецька область)

Олександр Продан (Київська область)

Легка атлетика

Аліна Логвиненко (Донецька область)

Анастасія Бризгіна (Запорізька область)

Андрій Проценко (Херсонська область)

Анна Рижикова (Ярощук) (Дніпропетровська область)

Богдан-Іван Городиський (Київ)

Вікторія Калюжна (Донецька область)

Вікторія Ткачук (Донецька область)

Владислав Мазур (Житомирська область)

Анна Шевчук (Івано-Франківська область)

Гліб Піскунов (Харківська область)

Данило Даниленко (Волинська область)

Дарина Михайлова (Київська область)

Едуард Забуженко (Київська область)

Євгенія Прокоф’єва (Київ)

Іван Банзерук (Волинська область)

Іван Лосєв (Київська область)

Ігор Главан (Сумська область)

Ігор Мусієнко (Сумська область)

Ірина Геращенко (Київ)

Ірина Климець (Волинська область)

Ірина Новожилова (Херсонська область)

Катерина Климюк (Запорізька область)

Людмила Оляновская (Київська область)

Марина Бех-Романчук (Хмельницька область)

Марина Кіліпко (Харківська область)

Марія Миколенко (Донецька область)

Марія Сахарук (Філюк) (Волинська область)

Мар’ян Закальніцкій (Донецька область)

Микита Нестеренко (Дніпропетровська область)

Микола Нижник (Київ)

Михайло Гаврилюк (Івано-Франківська область)

Михайло Кохан (Дніпропетровська область)

Назар Коваленко (Київська область)

Наталя Пироженко-Чорномаз (Київ)

Наталя Семенова (Донецька область)

Наталя Стребкова (Тернопільська область)

Олександр Погорілко (Сумська область)

Олександр Ситковский (Донецька область)

Ольга Саладуха (Донецька область)

Сергій Смелик (Донецька область)

Тетяна Мельник (Київ)

Юлія Левченко (Київ)

Яна Гладійчук (Київ)

Яна Качур (Київ).

Ярослава Магучіх (Дніпропетровська область)

Плавання

Дарина Зевіна (Київ)

Христина Панчішко (Київ)

Владислав Бухова (Київ)

Денис Кесиль (Дніпропетровська область)

Михайло Романчук (Рівненська область)

Ігор Трояновський (Київ)

Сергій Фролов (Запорізька область)

Сергій Шевцов (Київ)

артистичне плавання

Владислава Алексііва (Харківська область)

Марина Алексііва (Харківська область)

Вероніка Гришко (Харківська область)

Анастасія Савчук (Харківська область)

Ксенія Сидоренко (Харківська область)

Березня Федина (Харківська область)

Єлизавета Яхно (Харківська область)

Катерина Резник (Харківська область)

Аліна Шинкаренко (Харківська область)

Стрибки у воду

Олексій Середа (Луганська область)

Олег Сербін (Запорізька область)

Олег Колодій (Луганська область)

Вікторія Кесар (Запорізька область)

Анна Письменська (Луганська область)

Софія Лискун (Київ)

Пальба з лука

Вероніка Марченко (Львівська область)

Анастасія Павлова (Херсонська область)

Лідія Січенікова (Чернівецька область)

Олексій Гунбін (Сумська область)

Стрільба кульова

Павло Коростильов (Львівська область)

Олег Омельчук (Рівненська область)

Олег Царьков (Вінницька область)

Сергій Куліш (Черкаська область)

Олена Костевич (Чернігівська область)

Стрільба стендова

Ірина Маловічко (Одеська область)

Сучасне п’ятиборство

Павло Тимощенко (Київ)

Теніс

Еліна Світоліна (Одеська область)

Даяна Ястремська (Одеська область)

Людмила Кіченок (Дніпропетровська область)

Надія Кіченок (Дніпропетровська область)

Теніс настільний

Коу Лей (Донецька область)

Маргарита Песоцька (Київ)

Анна Гапонова (Харківська область)

Триатлон

Юлія Єлістратова (Житомирська область)

Фехтування

Ольга Харлан (Київ)

Богдан Нікішин (Дніпропетровська область)

Ігор Рейзлин (Київ)

Роман Свічкар (Харківська область)

Анатолій Герей (Закарпатська область)

Олена Кривицька (Київ)

Більше інформації про спортсменів, які представлять Україну на Олімпіаді 2020 року, можна дізнатися в довіднику НОК.