fbpx

Опубліковано супутникові фото заводу з виробництва дронів в Ірані після нічної атаки

Головна Сторінка » Опубліковано супутникові фото заводу з виробництва дронів в Ірані після нічної атаки

У результаті нічної атаки безпілотників в іранському Ісфагані завод з виробництва дронів-камікадзе Shahed-136 та інших БПЛА не постраждав.

За попередньою інформацією саме завод з виробництва дронів-камікадзе та інших безпілотників був уражений в ніч з 28 на 29 січня. Про це свідчать супутникові знімки його території, пише Defense Express.

Офіційно міноборони Ірану повідомило лише про невдалу атаку неназваного військового підприємства, додавши, що використовувались мінідрони у кількості трьох одиниць, а атака не мала успіху.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ізраїльське ЗМІ написало про вибухи на збройовому заводі в Ірані

Водночас на супутниковому знімку SkySat від компанії Planet Labs, який був зроблений вже після атаки 29 січня о 10:10 за місцевим часом, жодних руйнувань не помічено. Зазначимо, що в Ірані використовується специфічний часовий пояс UTC +3:30.

Для порівняння можливо навести знімок від 26 листопада минулого року. До речі видно, що за цей період на підприємстві було побудовано ще два ангари. Останнє пов’язують із тим, що Іран намагається масштабувати виробництво дронів.

Таким чином супутникові знімки цілком красномовно говорять про те, що наразі мова про знищення, чи будь-яке значне ушкодження саме заводу з виробництва Shahed-136 не йде.

В Ірані невідомий безпілотник завдав удару по заводу, де виробляють боєприпаси.

Завод знаходиться в Ісфагані, повідомляють іранські ЗМІ. Місцева влада підтвердила вибух.

Водночас іранські ЗМІ повідомили про кілька вибухів на заводах із виробництва палива, боєприпасів та заводу, де збирають дрони Shahed. Також повідомляють про вибухи на кількох військових базах.

Generated by Feedzy