fbpx

Ордер на арешт Путіна: Данілов пояснив, як це вплине на Росію

Ордер на арешт Путіна: Данілов пояснив, як це вплине на Росію

Рішення Міжнародного кримінального суду про ордер на арешт Володимира Путіна є вкрай важливим.

Але його варто було ухвалити набагато раніше. Про це сказав секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов 24 Каналу.

“Я б дуже хотів, щоб це сталося ще влітку 2014 року, коли за прямою вказівкою Путіна був збитий літак MH17, на борту якого загинули 80 дітей, з них 3 немовлят”, наголосив секретар РНБО.

Секретар РНБО зауважив, що рішення Міжнародного суду стане “поворотний момент у багатьох історіях, які нас чекають найближчим часом”.

“Це буде виклик для тих людей, які вважають себе “елітою” в Росії. Це буде питання для бізнесу та для російських олігархів”, зазначив Данілов.

За його словами, вже зараз оточення Путіна чудово розуміє, що світова спільнота не відпустить російського диктатора.

“Путін обов’язково опиниться на лаві підсудних. Це неминуче”, наголосив секретар РНБО.

Данілов додав, що зараз очільник Кремля не може спокійно відвідати жодну зі 123 країн, які є учасниками Римського статуту. Адже там диктатору загрожує арешт.

17 березеня МКС видав ордер на арешт Путіна і уповноваженої РФ з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

Путіна і Львову-Бєлову підозрюють у скоєнні воєнного злочину незаконної депортації і переміщення дітей з окупованих районів України до РФ.

Європейський Союз виступив з повною підтримкою Міжнародного кримінального суду після погроз заступника голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитра Медведєва вдарити гіперзвуковою ракетою по будівлі суду в Гаазі.

Generated by Feedzy