fbpx

“Пачками вивозили “200-х” та “300-х” – Федоров про добові втрати окупантів на Запоріжжі

У вівторок, 23 травня, окупанти у захопленій Білозерці на Запоріжжі зазнали втрат.

Вогнем уразили їхні угруповання та місця базування. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров в телемарафоні “Єдині новини” 24 травня, передає Gazeta.ua.

“Лише за останню добу ми можемо перелічувати їхні втрати, ліквідацію їхніх угруповань та їхніх базувань. Таке було сьогодні (23 травня. Gazeta.ua) у Білозерці, звідки вони просто пачками вивозили “200-х” та “300-х”, розповів Федоров.

За його словами, окупантів везли до лікарні Мелітополя і військових госпіталів. Останні розмістили в українських захоплених школах.

“Така ж ситуація була в Пологах, де їхнє командне угруповання також було знищене. Після цього вони “Уралами” вивозили своїх колишніх військових і зробили братську могилу”, розповів Федоров.

За його даними, аналогічна ситуація в декількох інших захоплених населених пунктах Запорізької області.

5 травня гауляйтер окупованої території Запорізької області Євген Балицький оголосив про евакуацію населення з низки населених пунктів біля лінії фронту. Рішення прийнято “для забезпечення безпеки людей”.

Частково захоплену Запорізьку область аналітики називають одним із найбільш вірогідних напрямків контрнаступу Збройних сил України. Контрнаступальні дії вже тривають у Херсонській області.

Награбоване на Запоріжжі та Херсонщині окупанти вивозять суднами, повідомило Міноборони.

Generated by Feedzy