“Пара муд*ків” – промоутер Ф’юрі образив команду Усика

Головна Сторінка » “Пара муд*ків” – промоутер Ф’юрі образив команду Усика

Промоутер чемпіона WBC Тайсона Ф’юрі Френк Воррен образив команду володаря титулів WBA, WBO та IBF Олександра Усика.

Він обурився тим, що промоутер і менеджер українця Олександр Красюк і Егіс Клімас сумніваються у правдивості відео, на якому Ф’юрі отримав розсічення. Сказав про це в інтерв’ю YouTube-каналу Boxing News.

“Вони – пара муд*ків. Як вам така відповідь? Це те, ким вони є. Вони продовжують говорити про це. Це вже не смішно. І знаєте що? Усі, хто це слухає, – ідіоти. Вони тупі ідіоти, адже вважають, що Тайсон заплатив усі свої гроші, щоб зробити це. На якій планеті вони живуть?” – заявив Воррен.

Його спитали, звідки пішла версія про підроблене відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це розсічення його врятувало”: колишній чемпіон світу висловився щодо травми Ф’юрі

“Звідки це пішло? Це пішло від ідіотів. Ідіоти підгодовують ідіотів. Вони почали це з першого дня. Пам’ятаєте, як торік вони говорили: “Тайсон зніметься з бою, Тайсон не хоче битися з нашим бійцем”. Вони називали Ф’юрі “жадібним пузом” і робили інше лайно. Скільки людей, включно з цим ідіотом Адамом Каттероллом, зачепилися за це і зробили свої висновки?” – сказав він.

Володар титулу WBC у надважкій вазі Тайсон Ф’юрі отримав травму під час підготовки до бою проти чемпіона світу за версіями WBO, WBA, IBO та IBF Олександра Усика, внаслідок чого поєдинок відклали не невизначений термін.

Під час одного зі спарингів “Циганський король” отримав серйозне розсічення, після якого йому навіть довелося накладати шви. За словами катмена британця Хорхе Капетільо, Ф’юрі знадобиться близько трьох місяців на відновлення, щоб потім продовжити готуватися до бою з Усиком.