Партнери розуміють наслідки неправильного завершення війни – Подоляк

Головна Сторінка » Партнери розуміють наслідки неправильного завершення війни – Подоляк

Росія веде війну на знищення українського народу. Наслідки війни розуміють міжнародні партнери України.

Тому країни інвестують у майбутнє світу. Про це в ефірі національного телемарафону розповів радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк, передає Gazeta.ua.

За його словами, якщо війна завершиться неправильно, наслідки будуть катастрофічними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США і Китай взаємодіють у питанні введення санкцій проти РФ – Держдеп

“Безумовно, Росія втрачатиме суб’єктність, і вона й надалі вбиватиме, тому що вона пішла ва-банк. Ми з вами усвідомлюємо це і не тільки ми. Це дуже добре, що і в США, і в європейських країнах розуміють природу сучасної Росії, природу війни як такої, наслідки, якщо цю війну буде неправильно фіналізовано. Розуміють – і це дуже добре”, – сказав Подоляк.

Він підкреслив, що країни, які надають Україні зброю, інвестують у майбутнє всього світу.

“Тобто вони інвестують не в зброю для України, вони інвестують у те, що Україна сьогодні прибере із глобального простору найбільшого донатора нестабільності – Російську Федерацію. Безмовно, сьогодні ти платиш за своє майбутнє, це я вже не про Україну, а про ці країни Це менша ціна, ніж якщо РФ продовжуватиме домінувати і фінансувати ті чи інші прояви агресії на різних континентах, на різних територіях”, – додав Подоляк.

Пентагон закликав Конгрес якнайшвидше ухвалити запит на додаткове фінансування, яке містить допомогу Україні й Ізраїлю. Це дозволить продовжувати підтримувати обидві країни, виділити гуманітарну допомогу по всьому світу та зробити важливі інвестиції в Індо-Тихоокеанський регіон.

Радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван вважає, що Конгрес має якнайшвидше ухвалити новий масштабний пакет підтримки України.