PepsiCo звинувачують в роботі на рф

PepsiCo звинувачують в роботі на рф

Чи ви знали, що відомі сухарики ХрумTEAM насправді є перейменованими ХрусTEAM?

Це крок з боку корпорації PepsiCo, яка виробляє ці сухарики, а також чіпси Lay’s і снеки Cheetos, Doritos. Цим вони намагаються демонструвати своє “патріотичне” обличчя. Однак водночас у своїй рекламній стратегії компанія встановила жорсткі обмеження на згадки про війну в Україні. Заборонено висвітлювати перебіг бойових дій, успіхи Збройних Сил України, підтримку української армії та будь-які негативні асоціації, що можуть викликати відчуття небезпеки.

PepsiCo, очевидно, не бажає асоціюватися з будь-якими небезпеками, адже це частина їх стратегії: маніпулювати, вигадувати, приховувати свої справжні наміри, перейменовувати продукцію – все це заради збереження частки на українському ринку і прибутків. Тим часом українські ритейлери продовжують реалізовувати продукцію PepsiCo.

За інформацією НАПК, PepsiCo у 2022 році внесла величезні податкові платежі у російський бюджет – мова йде про 115 мільйонів доларів. Так чи не варто компанії PepsiCo нарешті відкрито відійти від українського ринку, якщо вона не поспішає покидати російський?

Джерело: Інсайдер UA