“Переконайте Путіна вивести війська з України” – Кулеба звернувся до Орбана

Головна Сторінка » “Переконайте Путіна вивести війська з України” – Кулеба звернувся до Орбана

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба різко відповів прем’єр-міністру Угорщини Віктору Орбану. Угорський лідер укотре закликав Україну відмовитись від контрнаступу й шукати переговорів із Росією.

Якщо Орбан такий розумний, то нехай переконає Володимира Путіна вивести війська з України. Тоді і не буде ніякого контрнаступу, заявив Кулеба на пресконференції, повідомляє “Європейська правда”.

“Україна більше, ніж будь-хто у світі, хоче якнайшвидшого відновлення миру, але миру справедливого, миру, який передбачатиме насамперед відновлення територіальної цілісності”, сказав Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Свідоме приниження Європи”: у Зеленського гостро відповіли Орбану

Міністр відкинув намагання “постійно підходити до вирішення проблем через призму того, зо Україна має чимось поступитись для того, щоб було рішення”.

“Це збочена логіка, хвора логіка, яка повністю провалилась у період з 2014 по 2022 роки. Хочете допомогти використовуйте свої зв’язки і контакти і переконайте Путіна вийти з України”, підсумував він.

У інтерв’ю державному радіо прем’єр Угорщини Віктор Орбан лякав Україну тяжкими втратами під час контрнаступу та закликав почати переговори з Москвою. Також Орбан поскаржився, що йому важко бути єдиним прем’єр-міністром у ЄС, який “виступає за мир”.