Бербок: арешт Путіна буде цілком законним

Головна Сторінка » Бербок: арешт Путіна буде цілком законним

Можливий арешт російського диктатора Володимира Путіна буде цілком законним

Голова Міністерства закордонних справ Німеччини Анналена Бербок закликала дотримуватись міжнародного права на майбутньому саміті БРІКС у Південно-Африканській республіці, який може відвідати Путін, повідомляє німецька газета Zeit.

“Наразі міжнародне право чітке. Міжнародне право чітко визначає: воєнні злочинці, відповідальні за ведення агресивних воєн, колись будуть притягнуті до відповідальності”, сказала Бербок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким може бути світ у 2033 році розвал Росії та війна за Тайвань

БРІКС дає зрозуміти, що жорстока агресивна війна та порушення міжнародного порядку мають наслідки для кожного агресора та воєнного злочинця, заявила вона.

“Це робить ще більш ясним, що ця російська агресивна війна не є суто європейською справою, а що вона впливає на весь світ”, сказала вона.

БРІКС (від англ. Brazil, Russia, India, China, South Africa “Бразилія, Росія, Індія, КНР, ПАР”) група найбільших за площею та населенням країн, що розвиваються. Термін, який часто використовується в економіці.

Південна Африка є підписантом Римського статуту, а отже зобов’язана заарештувати Путіна, якщо той з’явиться на території країни.

Ордер на арешт Путіна раніше видав Міжнародний кримінальний суд (МКС) у Гаазі.