Переваги та недоліки смартфона Samsung S23

Головна Сторінка » Переваги та недоліки смартфона Samsung S23

Серед смартфонів південнокорейського бренду Samsung одне з перших місць за популярністю серед користувачів займає гаджет флагманської лінійки Galaxy S23. Він відрізняється широким функціоналом і зручністю експлуатації, при цьому коштує дешевше за “старші” моделі S23+ і S23 Ultra.

Але це далеко не єдині причини купити Samsung С23, і про них розповімо у статті.

Чому варто купити Samsung S23

Серед основних причин для покупки цієї моделі смартфона виділяють:

● універсальний набір камер система камер із кількома об’єктивами дозволить вам робити чудові зйомки для соцмереж та особистого архіву, а також знімати відео у 8К-форматі;

● автономність смартфон оснащений акумулятором на 3900 мАг, а також системою розумного розподілу живлення, що підвищує тривалість автономної роботи гаджета;

● водонепроникність захисний стандарт IP68 дозволить вам не турбуватися про працездатність телефону після потрапляння у воду;

● додатковий простір система KNOX дозволяє приховувати файли та по суті є другим смартфоном усередині вашого гаджета;

● наявність режиму DeX він дозволяє підключати девайс до монітора комп’ютера або телевізора та виводити всі файли на великий екран.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не слід користуватися смартфоном під час його зарядки: пояснюємо

Варто сказати про ідеальне співвідношення ціни і якості смартфона S23 та його компактні розміри.

Недоліки Samsung S23

Проти покупки говорить не так багато факторів:

● невеликий дисплей це побічний ефект компактності, який, правда, практично не помітний завдяки безрамковій конструкції гаджета;

● швидке зношування алюмінієвої кришки без чохла задня кришка смартфона швидко дряпається й отримує сколи;

● немає зарядки в комплекті це можна було б вважати серйозним мінусом, але такою практикою користуються практично всі великі бренди, зокрема й Apple.

В цілому, плюси смартфона С23 набагато вагоміші за мінуси, що і робить гаджет одним із найпопулярніших не тільки серед телефонів Samsung, а й серед пристроїв інших брендів.

Замовити Galaxy S23 можна на сайті інтернет-магазину Samsung Experience Store, а також придбати в одному зі стаціонарних магазинів мережі.

Якщо ви самі помічаєте, що багато часу проводите з гаджетом в руках, до тієї міри, що відчувається втома, варто подбати про свої очі. Щоб мінімізувати їх втому, необхідно змінити деякі налаштування екрана, які вбудовані в смартфони Android та iPhone за замовчуванням.

Про три налаштування, які допоможуть не “посадити” зір під час активного використання смартфону, розповіла Gazeta.ua.