Під Бахмутом йдуть жорстокі бої, росіяни атакують населені пункти – ЗСУ

На Бахмутському напрямку йдуть жорсткі бої.

Росіяни намагаються атакувати Богданівку, що північніше від населеного пункту Часів Яр. Бої йдуть в межах села Іванівське, розповів начальник пресслужби східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, пише Gazeta.ua.

Туди перекидаються десантні підрозділи, мотострілецькі полки та бойовий армійський резерв. Росіяни мають на меті захопити Часів Яр, “однак поки що безуспішно”, заявив Євлаш.

“Наразі на Бахмутському напрямку противник продовжує атакувати населений пункт Іванівське, йдуть жорсткі бої вже в межах села. Наші військові героїчно чинять опір та намагаються відкинути противника із зайнятих рубежів”, – йдеться в повідомленні.

Поблизу Часового Яру введено декілька рубежів оборони, потужні мінно-вибухові загородження, а також десятки взводних позицій для розташування нашого особового складу та позицій відділення, з урахуванням рельєфу місцевості та необхідних вимог, розповів Євлаш.

Російські війська акумулюють свої сили на сході України.

Доступ до Часового Яру відкриє доступ для продовження їхніх наступальних дій, успішного плацдарму для наступу на Костянтинівку, зазначає Євлаш.

Наразі основною ціллю окупантів у Донецькій області є це Краматорсько-Слов’янська агломерація.