Після рекордного зростання біткоїн подешевшав

Головна Сторінка » Після рекордного зростання біткоїн подешевшав

8 березня біткоїн після досягнення вартості у $70 тис. швидко знизився до позначки $68 тис.

Ethereum наблизився до позначки $4 тис. вперше з грудня 2021 року, повідомляє Bloomberg.

“Я думаю, що $80 тисяч до кінця місяця – це не божевілля. Я просто думаю, що гравці FOMO скоро з’являться на ринку. ETF відкрили простір для ще більшої роздрібної торгівлі”, – сказав засновник і головний виконавчий директор платформи з управління інституційними активами децентралізованих фінансів Hashnote Лео Мізухара.

Друга за ринковою вартістю криптовалюта Ethereum цього тижня зросла приблизно на 16%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біткоїн подорожчав до рекордного рівня

“Оскільки біткойн консолідується на поточних рівнях, а ETH відносно випереджає його в короткостроковій перспективі, увага буде прикута до альткоїнів і конкретних супутніх наративів, які починають розкручуватися”, – вказав аналітик з питань DeFi в Cumberland Labs Кріс Ньюхаус.

Зростання популярності Ethereum пов’язують з очікуванням, що він стане наступним токеном, який отримає схвалення Комісії з цінних паперів і бірж США і буде запропонований через біржові фонди.

Біткоїн – найбільш популярна криптовалюта в світі.

Загалом за минулий рік він зріс у ціні на 156%. Це стало найвищим річним показником з 2020-го.

9 січня 2024 року ціна Bitcoin піднялася вище $47 тис. Це сталося вперше з квітня позаминулого року. Причиною зростання стала готовність американських регуляторів схвалити біржові фонди, які зможуть інвестувати безпосередньо в цифрові активи.