fbpx

Після замаху на зрадницю Томіліну окупований університет в Херсоні не працює – Хлань

Після замаху на колаборантку та “ректорку” захопленого окупантами Херсонського держуніверситету Тетяну Томіліну навчальний заклад припинив свою роботу.

Причиною цього окупанти назвали нібито загрозу обстрілу з боку українських військ. Про це повідомив радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань у Facebook.

“Після підриву “ректорки” Томіліної своє “навчання” припиняє і віджатий ХДУ. Відмазкою стала нібито небезпека обстрілів з боку Збройних сил України. Але всі розуміють, чому насправді. Бо все, що росіяни запланували провалено”, написав Хлань.

Під цими провалами він має на увазі й відкладений на невизначений термін “референдум”. Хлань зазначив, що відомі імена всіх, хто пішов на співпрацю з окупаційною” владою” та долучився до так званих виборчих комісій.

За словами політика, окупантам у Херсоні не легко і вони все більше панікують та хитрістю виявляють українських патріотів.

“Люди жаліються, що їм дзвонять і спочатку звертаються українською, входячи в довіру, а потім починають ставити провокативні питання стосовно “руського міра”, додав радник.

Доповнюється…