Після заяви соліста вступити в “Російську імперію”. У Польщі скасували концерт українського гурту

У Польщі скасували концерти українського гурту “Пошлая Молли” після скандальних висловлювань соліста КирилаТимошенка. Як відомо, він закликав поляків “вступити в Російську імперію” і заявив, що його дратує польська мова.

Про це повідомила компанія Winiary Bookings у Facebook. Вони скасували усі пʼять концертів гурту, які мали відбутися у Гданську, Познані, Кракові, Вроцлаві й Варшаві. Виступи були заплановані на листопад та грудень 2023 року.

“У зв’язку з коментарями соліста “Пошлая Молли” в мережі, повідомляємо про скасування концертів. Усі квитки необхідно повернути безпосередньо за місцем їх придбання”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо,Тимошенко пояснив, що це був жарт. “Мені здавалося, що цей прикол зчитується. Очевидно, що це товстелезний рофл. Це ліричний герой. Це пародія на імперського росіянина. Я просто стібався. Напевно, гумор не для всіх. Гумор некоректний у цій ситуації. Яка Російська імперія? Я українець, ви знаєте мою позицію. Очевидно, що це був жарт. Перепрошую за гостренький гумор”, – сказав він.