fbpx

Пісня про гусей ввійшла до списку найпопулярніших

Головна Сторінка » Пісня про гусей ввійшла до списку найпопулярніших

Понад 17 млн переглядів зібрав кліп на пісню “Гуси” співака 21-річного Антона Вельбоя.

Увійшов у десятку найпопулярніших музичних відео 2021-го в Україні. Також це єдиний україномовний трек у першій сотні за підсумками року. Композиція розповідає про розставання закоханих. У кадрі артист носить на руках гусей і танцює на сіннику.

Антон Вельбой народився в селі Грунь Охтирського району Сумської області в родині сільських музикантів. Закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю “Режисер естради”. Під час навчання працював муляром, аніматором, актором. 2019-го посів третє місце у фіналі 10-го сезону телешоу “X-Фактор”. Торік із гуртожитку з’їхав на квартиру знімає разом із матір’ю, яку перевіз до столиці.

 Надихаюся природою річкою, лісом, полями, зеленою травою, каже Антон. Село місце сили. Повертаюся туди й готовий творити.

Намагаюся висловлюватися сучасною українською мовою. Слова й музика відображають не тільки мій внут­рішній світ, а культурний код народу. Пісні продумані так, щоб усіх качало й не набридало. Під них починають танцювати. Багато переспівують. Запало в душу, коли шість дідів гуртом завели “Гусей” на якомусь гуцульському весіллі.

“Вельбой прорив року, пише редактор онлайн-видання “Слух” Максим Комлєв, 28 років.

 ”Гуси” головний вітчизняний хіт 2021-го. Його співають вуличні музиканти та виконують на весіллях. А сам артист став народною зіркою. Виступив на фестивалі “Атлас Вікенд” і в День Незалежності на стадіоні “Олімпійський”, побував у телепроєктах “Світське життя” й “Танці з зірками”.

Вельбой це сільська романтика. Наступна пісня “Вишні” створена за подібною формулою. Латино­американські ритми та кмітливий ліричний текст розповідають сумну історію чи то про нерозділене кохання, чи про розставання, де обов’язково фігурує якийсь символ села”.

14 січня Вельбой виступить на льодовій арені “Осокор” у Києві.