Північна Корея випробувала нові керовані снаряди

У Північній Кореї заявили про успішне випробування нового керованого снаряда для реактивної системи залпового вогню та системи управління польотом

Перевірили бойові характеристики та точність ураження снарядів калібру 240 мм. Про це сказали в Академії національної оборони КНДР, повідомляє Yonhap.

Військові КНДР вважають, що зможуть таким чином посилити вогневу міць РСЗВ та підтвердити цінність і корисність ракетної установки калібру 240 мм на полі бою.

Вони тримають системи РСЗВ калібру 240-мм поблизу кордону з Південною Кореєю, погрожуючи обстріляти столицю Сеул.

Армія Південної Кореї підтвердила, що КНДР провела стрільби. Ракетна система стріляла у бік Жовтого моря з району західного портового міста Нампхо. Для громадськості цю інформацію не поширили, оскільки повідомляють лише про запуски балістичних ракет чи іншої великої зброї.

КНДР може експортувати нові снаряди Росії, щоб вона використала їх у війні проти України.

Південнокорейські фахівці кажуть, що удосконалений 240-мм снаряд може мати подвійне призначення. Пхеньян може продавати їх Росії та використовувати для тиску на Сеул.

240-мм боєприпаси можуть використовуватись у російських РСЗВ “Чебурашка”, але для армії РФ такий калібр не є стандартним.

Північна Корея заявила, що 24 січня уперше провела випробувальний запуск нової стратегічної крилатої ракети. Зброя має назву “Пульхвасал-3-31” (Pulhwasal-3-31).

КНДР випустила кілька крилатих ракет у напрямку Жовтого моря. Це був перший відомий запуск крилатої ракети КНДР із вересня минулого року.

Лідер КНДР продовжує демонструвати свою зацікавленість у розвитку ядерного флоту. Зокрема, він був присутнім на випробуванні нової крилатої ракети Pulhwasal-3-31, призначеної для запуску з підводних човнів. А також на випробуваннях крилатої ракети великої дальності та атомного підводного човна, який зараз будується.