fbpx

“Плакала вранці” – Решетніки показали архівні фото з нагоди романтичної річниці

Головна Сторінка » “Плакала вранці” – Решетніки показали архівні фото з нагоди романтичної річниці

Дружина телеведучого 37-річного Григорія Решетніка 31-річна Христина поділилася ніжними фото з сімейного архіву. 10 жовтня подружжя відсвяткувало 11-ту річницю весілля.

З такої романтичної нагоди кохана ведучого “Холостячки” опублікувала чуттєві фото. У дописі в Instagram згадала, як минуло їхнє весілля.

“Наче вчора. Я памятаю кожну секунду нашого свята 11 років тому. Я плакала вранці, бо йшов дощ, ти мало не проспав, бо багато працював перед весіллям і їхав всю ніч з Києва до Франківська і взагалі не спав. Ми зустрічали багато родичів з Миколаєва, друзів з Києва, моїх рідних та близьких з усього Франківська. Ми танцювали до 05:00 так, що не хотіли йти в номер. Свято пройшло на таких високих душевних та веселих вібраціях, що довго ще гуділо все місто. Це було свято моєї мрії”, – поділилася жінка.

Решетнік теж показав весільні знімки в мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це інтимна частина нашого життя” – зірки, які ховають дітей від фанів і преси

“Для тебе, моє кохання, хоч зірку з неба, хоч листя в букет”, – написав він.

28 листопада 2020 року в телеведучого Григорія Решетніка та його дружини Христини народився третій син, якого назвали Олександром. Найстаршому у сім`ї, Івану, 8 років, середньому, Дмитру, 4. Григорій вперше розповів, як пройшли пологи та як найменшого зустрічали брати.