fbpx

Подоляк: Україні плювати на думку РФ щодо деокупації Криму

Подоляк: Україні плювати на думку РФ щодо деокупації Криму

Українській владі “плювати” на думку Росії з приводу планів України деокупувати Крим.

Питання про звільнення тимчасово окупованого півострова вже не є окремим кейсом переговорів тепер це цілісна історія про звільнення України, заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

Тепер важливо, щоб партнери України правильно ставили акценти.

“Крим подивилися, похихикали, прийняли круті резолюції з гаслами: “Ми ніколи не визнаємо”. А далі що? А далі Росія почала збирати додатковий ресурс, щоб піти далі”, зазначив він.

Він підкреслив долю кримськотатарського народу, який став заручником військової агресії росіян.

“Зараз приходять спадкоємці цих нелюдей й просто видавлюють їх з Криму, з Херсонської області, знову ламаючи будинки, повторюючи ситуацію, яка триває вже 8 років. Ви уявляєте, яку трагедію переживає народ кримських татар. Це просто феноменально”, сказав Подоляк.

Україна вже двічі заборгувала кримсько-татарському народу, дозволивши Росії над ним “знущатися”, вважає він

“Ми повинні повернути їм їхні будинки. Не тільки звільнити всю територію це обов’язково, але і дім повернути. Тому що так не можна, просто дозволити Росії багаторазово знущатися з цілого народу”, сказав Подоляк.

Росія не віддасть окупований нею Крим легко.

Однак навряд чи за півострів будуть запеклі бої. Таку думку висловила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

На її думку, Україна поверне контроль над своїм півостровом за іншим сценарієм. Яким саме, не уточнила.

Generated by Feedzy