Поляки скуповують нерухомість в Іспанії через можливу війну з Росією – ЗМІ

Поляки скуповують нерухомість в Іспанії через можливу війну з Росією – ЗМІ

Поляки у 2024 році стали втричі більше купляти житло в Іспанії через страх початку бойових дій на території своєї країни.

Найбільше нерухомістю в Іспанії цікавляться польські пенсіонери, які відклали гроші, і молодь. Про це пише The Warsaw.

“Багатії теж є, але їх небагато”, – повідомив представник варшавської агенції нерухомості Себастьян Павлак.

“Зростання за останні два роки очевидне, але на початку цього року воно посилилося, що, ймовірно, пов’язано з новинами з України. Дедалі частіше з’являється інформація, що війна може прийти до нас. Половина клієнтів зізнається в бесідах з нами, що вони думають про дві речі: як безпечно вкласти гроші та куди тікати в разі війни”, зазначив Павлак.

У середньому квартира площею 65 квадратних метрів продається в Іспанії за 160 тисяч євро, тобто за метр доведеться сплатити 2,4 тисячі євро. При цьому більшість польських клієнтів розраховують придбати житло за 150 тисяч євро, пише видання.

Уранці 24 березня в польських збройних силах повідомили, що російська ракета о 5:23 за київським часом увійшла в повітряний простір Польщі біля міста Осердув у Люблінському воєводстві. Вона пробула в повітряному просторі держави 39 секунд. Протягом усього польоту об’єкт відстежували польські військові системи радіолокації.

Польща збила б російську ракету, якщо б та залетіла углиб країни, заявив радник польського міністра оборони.