Магомеду Даудову оголосили підозру

Магомеду Даудову оголосили підозру

Служба безпеки України оголосила про підозру голові парламенту Чеченської Республіки Магомеду Даудову у причетності до окупації частини території України.

За даними СБУ, Даудов створив нові штурмові підрозділи окупантів і військово мобілізовані особи піддаються військовій підготовці на університеті спецназу у місті Гудермес Чеченської республіки. Після цього бойовиків перекидають до тимчасово захоплених районів Донецької, Луганської, Херсонської і Запорізької областей.

СБУ повідомила Даудову про підозру за здійснення пособництва у веденні агресивної війни, зміни меж території України та поширення матеріалів, у яких містяться виправдовування збройної агресії РФ проти України. Фігурант перебуває на території Росії, але тривають заходи для притягнення його до відповідальності.