Pornhub став платником податків в Україні

Pornhub став платником податків в Україні

Компанія Ethical Capital Partners, яка володіє одним із найпопулярніших порносайтів у світі PornHub, зареєструвалася платником ПДВ в Україні як постачальник електронних послуг.

Про це повідомив голова парламентського комітету з податків та фінансів Данило Гетманцев. За його словами, тепер можна стежити за сумлінною сплатою податків не тільки OnlyFans, написав він у Telegram.

“Дякую PornHub за повагу наших податкових законів! Тепер можна стежити за сумлінною сплатою податків не тільки OnlyFans. Остання, до речі, поповнила бюджет на $0,7 млн за I квартал”, – написав Гетманцев.

За його словами, за перший квартал 17 нових компаній-нерезедентів поповнили список платників “податку на Google” (20% ПДВ на платні онлайн-послуги).

Вже 78 зі 105 платників задекларували свої податкові зобов’язання на суму 2,4 млрд гривень (25,5 млн євро та $32,6 млн), додав голова комітету.

Найбільші платники ПДВ із цифрових послуг задекларували та сплатили понад 2 млрд грн ще до настання граничного строку. Йдеться про Google, Apple, META platforms, Valve corporation, уточнив Гетманцев.

На додаткову виплату для військовослужбовців та поліцейських у розмірі 70 тисяч гривень за виконання завдань на передовій потрібно знайти близько 50 мільярдів гривень до кінця року.

Депутати та урядовці обговорюють можливість збільшення видатків на потреби оборони у 2024 році на понад 400 млрд грн для закупівлі військової техніки та боєприпасів.

Нова доплата встановлена з 1 квітня 2024 року, однак кошти у держбюджеті на неї не передбачені.