fbpx

Порошенко поїхав на військову виставку в Афіни і сказав про “сюрпризи” для росіян

Головна Сторінка » Порошенко поїхав на військову виставку в Афіни і сказав про “сюрпризи” для росіян

Народний депутат, голова партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко поїхав у Грецію на міжнародну військово-промислову виставку DEFEA 2023.

Виставка проходить в Афінах. Про це повідомив сайт “Європейської солідарності”.

“Одна з розробок, яка невдовзі надійде у ЗСУ це нова модифікація БПЛА Poseidon 10, спільний проєкт Фонду Порошенка та ізраїльсько-американсько-кіпрської компанії-виробника”, заявили в партії.

YouTube-канал Порошенка опублікував відео з виставки.

Політик розповів про безпілотник.

“Він має вдвічі більший зум камери, має вдвічі більші характеристики “тепла”, має на 40% більшу потужність батареї. Має новий комплекс протидії російській системі радіоелектронної боротьби, нову систему комунікацій і визначень. Це наш новий спільний продукт, який розроблений фахівцями компанії на базі майже річного досвіду експлуатації Poseidon 10 на полі бою”, сказав Порошенко.

Також Порошенко сказав про безпілотний комплекс морського базування, який має швидкість понад 150 км/год.

“Це спільний продукт всесвітньо відомої компанії Leonardo, зроблений на їх базі, озброєний їхнім озброєнням, він має унікальні стабілізаційні характеристики, унікальні характеристики дальності. Ми дуже сподіваємося, що українські ВМС скористаються цими пропозиціями”, заявив політик.

Порошенко назвав БПЛА Poseidon 12 “великим сюрпризом для росіян”.

“Оснащені відповідною електронікою, вони збільшують майже в два рази радіус дії артилерії танкових гармат”, сказав Порошенко.

“Ми робимо все можливе, щоб якомога швидше доставити це в Україну для наступу”, заявив. Порошенко назвав “Посейдони” родзинкою виставки.

Generated by Feedzy