Порошенко вимагає негайно створити ТСК по фортифікаціях і дронах: йдеться про захист військових і цивільних

Головна Сторінка » Порошенко вимагає негайно створити ТСК по фортифікаціях і дронах: йдеться про захист військових і цивільних

П’ятий президент України Петро Порошенко вимагає негайно створити ТСК по фортифікаціях і дронах.

Негайно створити ТСК щодо будівництва фортифікацій і забезпечення ЗСУ дронами від держави закликав він з трибуни парламенту, передає “Європейська солідарність”.

“18 грудня я висловив тверду позицію по необхідності негайного будівництва фортифікаційних споруд, які складаються з чотирьох елементів – облаштування власне споруд, влаштування мінних полів, протитанкових мін, замінування і підрив доріг, мостів, і четверте – забезпечення радіоелектронної розвідки та РЕБівського прикриття. Нас запевняли, відосики показували, що все в країні гаразд, аж поки ми не дочекалися першого удару росіян в Харківській області. І виявляється, що або не будували, або крали, або будували не там. Парламент – це є його конституційна функція – має створити тимчасову слідчу комісію, проект якої лежить уже чотири місяці, розслідувати і забезпечити захист воїнів, цивільних і української території”, – нагадав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко отримав відзнаку NV “Людина десятиліття” в категорії “державні діячі”

П’ятий Президент також закликав винести на голосування у другому читанні законопроєкт про заборону московської церкви в Україні.

“Така сама ситуація з дронами. Мій фонд поставив 10%, 15900 дронів від загальної кількості FPV, які поставила держава. Ганьба”, – обурився Порошенко.

Він зауважив, що ніхто не ставить під сумнів легітимність української влади, однак вона має звітувати про свою роботу.

“Сьогодні 21 травня. Пам’ятаєте, скільки нас лякали “Майданом 3.0″, акціями опору. Врешті-решт телеграм-канали Банкової розганяють меседжі про нібито потужну хвилю нелегітимності президента. Сьогоднішній ранок продемонстрував, що це суцільна тотальна брехня. Ніхто не ставить під сумнів українську владу. Єдине – бажано було б, щоб вона відзвітувала”, – наголосив Порошенко.