Посольства США, Німеччини та Франції вшанували пам’ять журналіста Павла Шеремета

Посольства США, Німеччини та Франції вшанували пам’ять журналіста Павла Шеремета

У вівторок, 20 липня, посольства США, Німеччини та Франції в Україні вшанували пам’ять вбитого журналіста Павла Шеремета, який загинув у 2016 році унаслідок підриву автомобіля.

«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять журналіста Павла Шеремета, убитого п’ять років тому в Києві. Ми всі маємо захищати права та свободи журналістів, а також продовжувати забезпечувати справедливість для сімей і близьких тих, кого ми втратили», – зазначило посольство США у Twitter.

«П’ять років тому жорстоко вбили Павла Шеремета, а зловмисників досі не спіймали. Сьогодні ми думками з ним та його сім’єю і продовжуємо сподіватися на повне розслідування цього злочину», – йдеться в повідомленні посольства Німеччини у Twitter.

«20 липня 2021 року минає п’ять років від убивства журналіста видання “Українська правда” Павла Шеремета. Франція віддає шану пам’яті загиблого та сподівається, що справу буде розкрито і винуватці злочину покарані. Щирі співчуття близьким і рідним», – йдеться у повідомленні французької дипмісії у Twitter.

20 липня 2021 року у центрі Києва також журналісти вшанували пам’ять Павла Шеремета.

«Українська правда» організовує забіг пам’яті Павла Шеремета. Він відбудеться у суботу о 07:30 ранку від пам’ятника (вулиця Богдана Хмельницького, 42).