Потяг 70 кілометрів проїхав без машиніста

Головна Сторінка » Потяг 70 кілометрів проїхав без машиніста

Вантажний потяг із 53 вагонів проїхав без машиніста понад 70 км з одного штату Індії в інший.

Під час інциденту ніхто не постраждав, повідомляє The Independent.

“У неділю зранку поїзд, що перевозив гравій зі штату Джамму і Кашмір, прямував до району Хошіарпур в Пенджабі. Він зупинився в місті Катхуа для зміни екіпажу. Коли машиніст і його помічник зійшли з вагонів, потяг покотився залізничною колією по схилу. Аби запобігти нещасним випадкам, на шляху поїзда перекрили залізничні переїзди і знеструмили контактну мережу колій. На всіх станціях звільнили службові колії. Водночас інші поїзди перенаправили якомога далі від маршруту некерованого поїзда”, – пише видання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іранець узяв у заручники потяг у Швейцарії

Потяг проїхав іще п’ять станцій до того, як його зупинили. Це вдалося зробити завдяки дерев’яним блокам, які поклав на колії один із працівників залізниці.

Після цієї події шість залізничних працівників відсторонили від роботи.

Наразі чиновники намагаються встановити точну причину руху потяга після його зупинки в Катхуа, щоб уникнути подібних інцидентів у майбутньому.

У потязі, який слідував між німецькими містами Регенсбургом і Нюрнбергом, 27-річний сирієць напав із ножем на пасажирів. Поранення отримали троє чоловіків віком 26, 39 та 60 років, двоє з них у важкому стані.