Пояснили, чому окупанти поставили атаки на паузу

Головна Сторінка » Пояснили, чому окупанти поставили атаки на паузу

Складні погодні умови у Чорному морі не дозволяють Росії застосувати усі свої можливості, аби обстрілювати Україну.

Штормова погода у Чорному морі ще буде тривалою, розповів речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук в ефірі національного телемарафону у понеділок, 20 листопада, передає Gazeta.ua.

“Це у першу чергу пов’язано зі штормовою погодою. Ситуація в морі зараз досить складна, шторм сильний, деякі судна навіть з якорів зривало. Виходити в таких умовах сенсу немає, зброю використовувати далекобійну фактично неможливо. Навіть авіація не працювала, наскільки мені відомо. Тому, відповідно, через це відносно спокійна ніч у нас була”, – пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорному морі зникло судно з 12 людьми на борту

Сезон штормів зазвичай тривалий. Це дозволить українцям трохи перепочити від обстрілів.

“Але сказати, що це добре, теж не можна, тому що це впливає і на цивільне судноплавство. Єдине, що добре – у таких погодних умовах наш ворог не може діяти. Це дає трошки перепочити усім, хто задіяний безпосередньо до виконання обов’язків”, – сказав Плетенчук.

Розпочалася 635-та доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України. РФ продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовуючи тактику терору. Завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах.