Поза під час сну розкриває приховані риси характеру: тест

Головна Сторінка » Поза під час сну розкриває приховані риси характеру: тест

Експерти зі сну в усьому світі провели численні дослідження, щоб дослідити зв’язок між положеннями, яким ми віддаємо перевагу під час сну, і нашими характерами.

Наша підсвідомість відіграє важливу роль в управлінні нашою повсякденною діяльністю, починаючи від способу ходьби та типу кави, який ми вибираємо, до наших улюблених поз під час сну, пише jagranjosh.

Часто ми можемо не свідомо думати про те, як ми спимо; ми просто знаходимо комфорт у бажаному положенні в ліжку. Семюель Данкелл, провідний діяч у дослідженні сну, був на передовій у вивченні цього зв’язку. У своїй книзі “Позиції сну” Данкелл говорить: “Те, як ми спимо, – це спосіб нашого життя”, підкреслюючи глибокий вплив нашого стилю сну на риси нашої особистості.

Гляньте на картинку і оберіть ваше улюблене положення під час сну. Що воно розповість про вас?

№1 Поза ембріона уві сні

Якщо ви спите в позі ембріона, ваші особистісні риси показують, що ви представляєте світові жорстку зовнішність, але в глибині душі ви чутливі та сором’язливі. Ви, як правило, інтроверт і маєте бажання, щоб вас захищали, плекали та розуміли. Участь у творчій діяльності, як-от писання, малювання чи танці, забезпечує платформу для вираження ваших прихованих бажань.

Сон у позі ембріона також дає змогу відпочити від труднощів, з якими ви стикаєтеся наяву. Ви почуваєтеся максимально комфортно та безпечно поруч із сім’єю або тими, хто з часом довів, що заслуговує на довіру. Натовп може змусити вас почуватися тривожно або приголомшено, і вам може бути важко виступати публічно або виступати перед великою аудиторією. Дослідник сну Семюел Данкелл у 1970-х роках помітив, що положення сну плода є поширеним серед людей, які відчувають тривогу або емоційні коливання. Він зазначив, що ті, хто спить у цій позі, як правило, закриті для нових вражень і можуть боятися, що їх покинуть або виключать.

№2 Поза для сну на боці

Якщо ви спите на боці, ваші риси характеру показують, що ваш сплячий характер говорить про те, що ви легка та товариська людина. Ви з тих людей, які можуть почати розмову з ким завгодно, незалежно від того, перебуваєте ви в метро чи в переповненій кімнаті. Однак ви зберігаєте себе справжнього для найближчого кола близьких друзів.

Якщо ви спите на боці, обнявши подушку або затиснувши між ніг, це вказує на вашу турботливу натуру. Ви почуваєтеся найбільш невимушено та автентично в оточенні сім’ї та друзів, віддаючи їм пріоритет понад усе. Робота не є вашим головним пріоритетом. Натомість ви віддаєте перевагу інвестувати час у своїх близьких. Ви глибоко віддані й отримуєте задоволення від турботи про оточуючих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як за формою пальця дізнатись приховані риси характеру: тест

Якщо ви спите на боці з витягнутими руками, це означає, що ви прагнете справжніх зв’язків і стосунків, хоча ви обережні та повільно відкриваєтеся. Кохання – це те, чого ви прагнете найбільше, але ви вагаєтеся щодо нових речей через страх отримати травму. Незважаючи на те, що ви раціональні, вам важко прийняти зміни і ви повільно приймаєте рішення, але коли ви це робите, ви стаєте рішучим.

За словами дослідника сну Кріса Ідзіковска, якщо ви спите на боці з прямими ногами та руками на боках, ви легкі та відкриті до нових вражень. Ви комунікабельні, легко адаптуєтесь до змін і можете легко порозумітися з будь-ким. Незважаючи на вашу зовнішню твердість, ви доступні та доброзичливі у спілкуванні.

Є люди похилого віку, яким не вистачає мудрості і проникливості. В той час інші, незважаючи на свій молодий вік, впевнені в собі і розуміють життя досить добре, щоб подолати будь-які труднощі та відчувати себе більш задоволеними.

До вашої уваги тест, який дозволить вам дізнатися трохи більше про вашу психологічну зрілість. Тест полягає в тому, щоб швидко подивитися на зображення вище та відповісти на питання скільки собак на зображенні.