fbpx

Позбавлення мандатів депутатів від ОПЗЖ ‒ Зеленський відповів на петицію

Головна Сторінка » Позбавлення мандатів депутатів від ОПЗЖ ‒ Зеленський відповів на петицію

Питання щодо позбавлення мандатів всіх народних депутатів від забороненої партії “Опозиційна платформа За життя” має розглянути голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

Про це його попросив президент Володимир Зеленський після опрацювання відповідної петиції. Текст відповіді на звернення опубліковано на сайтв президента.

Автор петиції Антон Подлуцький просив Зеленського звернутися до ВРУ з пропозицією розглянути законопроєкти про позбавлення мандатів депутатів від “ОПЗЖ”. Петицію зареєстрували 9 січня. Її підтримали понад 37 тис. громадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Слуги”, колишні з ОПЗЖ і позафракційні шикують під час війни: накупляли авто на $1,3 млн

Зеленський відповів, що звернувся до голови Верховної Ради з проханням опрацювати викладені в електронній петиції пропозиції та поінформувати про результати розгляду автора звернення.

Водночас президент нагадав, що підстави для дострокового припинення повноважень народного депутата України перераховані у частині 2 статті 81 Конституції. А порядок припинення повноважень встановлений статтею 5 закону “Про статус народного депутата України” та частиною 2 статті 222 регламенту ВРУ.

1 лютого у будинку депутата, обраного від партії “Опозиційна платформа За життя”, бізнесмена-забудовника Вадима Столара відбулись обшуки. Слідчі дії проводили у справі про фінансування тероризму.

Діяльність антиукраїнської партії “Опозиційна платформа За життя” остаточно заборонили. Рішення 15 вересня ухвалив Верховний суд.

Generated by Feedzy