fbpx

Правдолюб, який завжди йшов попереду – Порошенко про Юрія Каракая, який загинув на фронті

Головна Сторінка » Правдолюб, який завжди йшов попереду – Порошенко про Юрія Каракая, який загинув на фронті

Петро Порошенко повідомив про загибель на фронті активіста ГО “Справа Громад” Юрія Каракая. У перший же день широкомасштабного вторгнення Каракай вступив до лав 206-го батальйону територіальної оборони Києва, а потім відправився на фронт.

“Знову важка втрата для нашої команди. Війна забирає найкращих. Учора під мінометним обстрілом на фронті загинув Юрій Каракай”, пише п’ятий президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дікусар поділився трагічною звісткою про побратима

“Юра був правдолюбом, відчував несправедливість серцем. А свою позицію відстоював діями: і в мирні часи на барикадах, протестах, акціях, і у воєнні часи на фронті. Такі завжди йдуть попереду і беруть на себе відповідальність не лише за себе, а за долю всієї країни. Він був цінним членом команди ГО Справа Громад, його любили і поважали”, пише Порошенко.

“Початок широкомасштабного вторгнення він також зустрів у нашому офісі, вступивши до лав 206 батальйону. Згодом без вагань пішов на фронт боронити Україну від ворога. Героїв убивають, але слава їхня вічна… Спочивай з миром, Друже. Вороги поплатяться за твоє життя. Як і за життя кожного загиблого українця та українки”, пише Петро Порошенко.

18 серпня на фронті загинула активістка Юлія Чайка, яка входила до запорізького осередку “ДемСокири”.

В Юлії залишився 8-річний син. Про обставини загибелі жінки наразі не повідомляється.