fbpx

Прем’єрка Мелоні накричала на депутатку за слова про Україну

Головна Сторінка » Прем’єрка Мелоні накричала на депутатку за слова про Україну

Прем’єр-міністерка Італії Джорджія Мелоні накричала на депутатку, яка заговорила про зупинку допомоги Україні.

Депутатка Еліза Скутеллі з партії “Рух п’ять зірок” у Сенаті підняла цю тему, передає “Європейська правда”.

“А може, пані депутатко, ви скажете це Путіну? Я здивована, що ви говорите це нам. Чому? Це ж, напевно, є зрадою нашої позиції. Бо це означає, що ми схвалюємо вторгнення в Україну. Бо якщо ми зупинимося то ми даємо згоду, називаймо речі своїми іменами, ми схвалюємо вторгнення в Україну!” наголосила прем’єрка.

Вона назвала лицемірним плутання слів “вторгнення” й “мир”. Наголосила, що Рим не повинен схвалювати вторгнення в Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мелоні сказала про військову допомогу Україні

“Це не означає не працювати над мирним планом або над вирішенням конфлікту. Але чи ви думаєте, що комусь подобається війна? Думаєте, комусь подобається? Ні! Але ситуація трохи складніша, ніж каже пропаганда, коли йдеться про ідеальний мир”, підкреслила Мелоні.

Додала, що для будь-яких переговорів потрібно вимагати від Росії припинити бойові дії і вивести війська з України.

“Чи ви вважаєте, що потрібно віддавати Москві території, які вона окупувала і на яких вона провела “референдум” про самовизначення? Чи ні? Ось те, що я хотіла би почути, якщо ми всерйоз говоримо про мир. Інакше ви робите пропаганду ціною суверенної нації, вільного народу і міжнародного права, і це безвідповідально”, підсумувала вона.

Джорджія Мелоні склала присягу прем’єр-міністра Італії торік у жовтні. Мелоні стала першою в історії Італії жінкою, яка очолила уряд.

Generated by Feedzy