У ДШВ відреагували на резонансне інтерв’ю комбата “Купола”

Головна Сторінка » У ДШВ відреагували на резонансне інтерв’ю комбата “Купола”

Інтерв’ю командира батальйону Анатолія “Купола” виданню The Washington Post спричинило справжній резонанс.

У ДШВ прокоментували ситуацію та пояснили, яку посаду він тепер обіймає у війську. Зокрема, пролити світло на ситуацію під час брифінгу вирішив заступник начальника штабу Командування ДШВ ЗСУ полковник Віктор Люльчак, передає “24 канал”.

Він наголосив на тому, що командир батальйону не може бачити та знати все.

“Командир батальйону він лише один елемент бригади, він бачить, що твориться тільки в батальйоні. Не бачить, що робиться повністю в бригаді. Частково знає задачу сусідів і задачі деяких підрозділів, які надають йому допомогу. Так, там важко на передньому краю. Усі напружені”, підкреслив Люльчак.

Він також зазначив, що “Купол” перед тим як давати відповідне інтерв’ю не отримав необхідних дозволів. За словами Люльчака, потрібно було б бодай спитати у командира бригади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не шукайте зради там, де її немає”: комбат “Купол” прокоментував своє пониження на посаді

Водночас він зауважив, що думка, яку комбат озвучив, спілкуючись з журналістами, суб’єктивна. А про самого військового відгукувався лише позитивно.

Люльчак зауважив, що “Купол” хороший командир. І що фактично завдяки йому та іншим військовим Макарів на Київщині встояв.

“Батальйон це лише інструмент. А планування здійснюється верхніми штабами та допомагає виконати завдання підрозділу”, підкреслив заступник начальника штабу.

Він додав, що “Купол” не лише чудово виконував завдання на околицях Макарова, а й на Херсонському напрямку та в Соледарі.

Після інтерв’ю “Купола” призначили на нову посаду.

У ДШВ наголошують на тому, що вона рівнозначна тій, яка була у комбата. І що тепер він матиме можливість передавати свій досвід військовослужбовцям, котрі приходитимуть до навчального центру для здобуття знань.

Командира батальйону 46-ї окремої аеромобільної бригади Анатолія “Купола” переводять з посади командира бойового батальйону на посаду заступника командира батальйону навчального центру після критичного інтерв’ю американській газеті The Washington Post.

“Купол”, зокрема, розповів виданню, що Сили оборони України втратили на полі бою багатьох найдосвідченіших бійців, а недосвідченість новобранців, разом із браком зброї зменшує оптимізм та ставить під сумнів готовність Києва до весняного наступу.