fbpx

Зеленський звернувся до ЄС. Назвав п’ять небезпек

Головна Сторінка » Зеленський звернувся до ЄС. Назвав п’ять небезпек

Президент України Володимир Зеленський звернувся до Європейської ради.

Зеленський заявив про п’ять небезпек те, що затягує війну і віддаляє мир. Відео записав у вагоні потяга, під час робочої поїздки регіонами, повідомляє Gazeta.ua.

“Перше. Не можна затягувати передачу нашим воїнам зброї, яка може захистити українців від терору. Передусім далекобійної зброї”, сказав Зеленський.

Другий приклад президент навів щодо літаків.

“Я вдячний за рішення щодо МіГів для України: це вагомо посилить захист нашого неба. Але ми потребуємо сучасніших літаків”, заявив.

Третім пунктом Зеленський назвав те, що жодного навіть натяку на затягування санкційних рішень бути не може.

“Тим більше не може бути й розмивання санкцій, і особливо під маніпулятивним прикриттям продовольчої безпеки. Сильні санкції це безпека, ослаблення санкцій це запрошення до нових криз”, сказав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Те, що я бачу, не достатньо сильне”: очільник МЗС про десятий санкційний пакет ЄС

“Четвертий приклад. Ми давно говоримо про організацію Саміту формули миру. Усі ми чудово розуміємо, що в наявних умовах багато лідерів, на жаль, не зможуть приїхати в Україну. Можемо організувати саміт в одній зі світових столиць в одній із європейських столиць. Хіба це не додасть глобальної сили Європі? Точно додасть”, сказав Зеленський.

Критично важливо, щоб не було затягування в зближенні України і ЄС, також заявив президент.

“Україна готова до рішення про початок уже цього року переговорів щодо членства в Євросоюзі. Така ж готовність потрібна і з боку кожного лідера Європи”, сказав Зеленський.

Доповнюється.

Generated by Feedzy