Президент Фінляндії зробив гучну заяву щодо України

Уся політика безпеки має сфокусуватися на підтримці України.

Президент Фінляндії Александер Стубб відвідав Естонію з робочим візитом, де зокрема обговорив допомогу Києву, повідомляє Yle. На його думку, Європа відстає в питанні допомоги зброєю.

“На даному етапі розмови про введення військ є спекуляцією. Позиція Фінляндії не змінилася. Фінляндія зробить усе, щоб Україна перемогла”, – пообіцяв Стубб.

Під час спільної пресконференції з естонським колегою Аларом Карісом Стубб зазначив, що вони обговорили гібридні атаки Росії, події в Грузії та важливість підтримки України.

На порядку денному візиту фінського лідера до Естонії були двосторонні відносини між країнами, безпека та оборона, а також енергетичні питання та критична інфраструктура.

Низка країн НАТО домовилися збудувати так звану стіну з безпілотників уздовж своїх кордонів для захисту від агресії РФ та російських провокацій.

Зокрема Норвегія, Польща та Фінляндія працюватимуть із трьома країнами Балтії – Естонією, Латвією та Литвою. “Стіна безпілотників” дозволить захиститися від провокацій.