fbpx

Президент Володимир Зеленський призначає на державні посади людей, які лобіювали Харківські угоди

Головна Сторінка » Президент Володимир Зеленський призначає на державні посади людей, які лобіювали Харківські угоди

Президент Володимир Зеленський призначає на державні посади людей, які лобіювали Харківські угоди, йдеться у програмі “Схеми”.

“26 квітня 2010-го тодішній заступник міністра закордонних справ Руслан Демченко переконував депутатів проголосувати за угоди, які підписали Віктор Янукович та президент Росії Дмитро Медведєв. Нині Демченко перший заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони”, йдеться в розслідуванні.

За угодами, Чорноморський флот РФ отримав право перебувати у Криму до 2042 року. Це рішення сприяло анексії Криму 2014-го, заявили навесні у Службі безпеки. Почали розслідувати обставини підготовки та підписання договору

Це призначення стало бажанням поставити на важливу посаду людину, яка КОРИСТУЄТЬСЯ ДОВІРОЮ КРЕМЛЯ. За Петра Порошенка контактером із Москвою був Медведчук. Зеленському довелося його посунути, щоб мати особистий канал спілкування з Росією. Замінили куратора.

Він контрольованіший і зручніший, зобов’язаний своїм впливом в Україні Андрієві Єрмаку. Це фігура, яка уособлює готовність України будувати мирні відносини з Росією.

Демченку віддали контроль над спецслужбами щоб не шкодили Російській Федерації під час війни. Тому ПРОВАЛЮЄ ВСІ СПЕЦОПЕРАЦІЇ.

Офіс президента порушує закон. Будь-яка перевірка покаже, що Демченко БУВ У ЛЮСТРАЦІЙНОМУ СПИСКУ. Його незаконно звідти виключили. Щоб цього не визнавати, кажуть, це секретна інформація. Відверто ЗНУЩАЮТЬСЯ З ЛЮДЕЙ.

Президент вважає, що за Януковича були хороші кадри. Люстрованих чиновників призначають на посади десятками. ЦЕ СИСТЕМНА ПОЛІТИКА ЗЕЛЕНСЬКОГО. Для нього зручна. Бо призначений стає залежним від влади.