fbpx

Про свою майбутню партію розповів Дмитро Разумков

Про свою майбутню партію розповів Дмитро Разумков

Партія Дмитра Разумкова буде помірковано консервативною. Про це заявив майбутній очільник партії, екс-спікер парламенту Дмитро Разумков.

“У сьогоднішніх умовах мати якусь абсолютну ідеологію не вийде. Воно уже все у нас настільки перемішано, настільки перетинається між собою, що будуть аспекти з різних ідеологічних течій. Але за базу я брав би саме поміркований консерватизм”, – сказав ексспікер.

За словами Разумкова, партія буде підтримувати рух України до ЄС та НАТО, оскільки вказані цілі закріплені в основному законі країни.

“Ми всі хочемо мати такі стандарти життя, які є в ЄС. Правильно? Це точно об’єднає всіх. Ці стандарти закріплюються законодавством, економічною ситуацією в державі, вертикаллю влади, професіоналізмом, який повинен бути у владі, багато чинників. Але це буде об’єднувати людей. Так само і питання НАТО, стандарти НАТО для сучасної системи оборони, вони ефективні. Ми хотіли би бачити такі стандарти в українській армії? Так. Але для цього недостатньо лише хотіти щось побачити. Треба закочувати рукави і працювати над цими питаннями”, – сказав Разумков.