Час від часу трапляються ситуації, коли потрібно повернути товар у супермаркет. Не звернули увагу, що касир помилково пробив товар двічі, тільки вдома з’ясували, що взяли не той розмір або в онлайн-замовленні вам привезли зайву позицію людський фактор ніхто не скасовував. Проте немає причин для переживань, усе можна вирішити, якщо знати алгоритм дій.
Разом із VARUS розповідаємо, що робити, якщо потрібно обміняти, повернути товар з супермаркету або вам доставили не те, що було в онлайн-замовленні.
Як повернути товар
Якщо ви зіткнулися з необхідністю повернути непродовольчий товар у супермаркет, у вас на це є 14 днів з моменту покупки. Ви обов’язково маєте зберегти чек, він і буде підтвердженням покупки. Обміняти можна тільки непродовольчі товари, які мають товарний вигляд, не були у використанні та збережена їхня упаковка. Повний перелік товарів, які не підлягають обміну та поверненню, можна переглянути в законі Про захист прав споживачів.
Згідно з законодавством України, продовольчі товари належної якості не можна повернути назад у магазин. Тобто, якщо з продуктом все добре, а ви просто раптом передумали його їсти отримати за нього гроші назад не вдасться.
Проте, якщо йдеться про зіпсовані, протерміновані, пошкоджені товари сміливо беріть чек та повертайтесь у супермаркет. Вам обов’язково повернуть гроші або замінять продукт на інший.
Якщо знайшли в чеку зайвий товар
Інколи трапляється, що на касі вам випадково пробили товар, який клієнт не купував, або двічі один і той самий товар. Звісно не варто думати, що касир зробив це навмисно, що він має якийсь план і це всесвітня змова. Касир дійсно помилився, бо всі люди помиляються. Тож, якщо трапилось так, що у вашому чеку є більше товарів ніж ви принесли додому, важливо знати, як діяти у таких випадках.
Отже, якщо ви помітили у чеку зайвий товар:
На місці: повідомити касира про те, що сталась помилка.
Показати товарний чек та свої покупки.
За необхідності показати документ, який підтверджує вашу особистість.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як економити до 30% на покупках: огляд товарів власних торгових марок
“Турбота про клієнта наше пріоритетне завдання. Тому у разі виникнення будь-яких неприємних ситуацій, ми визнаємо свої помилки та робимо все можливе для розв’язання проблеми клієнта. Ми постійно працюємо над вдосконаленням клієнтського сервісу та готові швидко відреагувати на будь-який запит у всіх каналах зв’язку”, розповідає Наталія Антоненко, керівниця клієнтського сервісу мережі VARUS.
Якщо привезли зайвий товар в онлайн-замовленні
Може статись, що при зборі чи пакуванні замовлення хтось із працівників припустився помилки і поклав зайвий товар. Або, наприклад, поклав більше товарів, ніж ви замовляли. Нічого страшного, адже при отриманні замовлення можна все перевірити. І тоді, якщо раптом щось буде не так, ви маєте право відмовитись від будь-якої позиції.
Якщо ж сталась неприємність і товар із замовлення пошкодився під час доставки, ось що слід робити:
Зберегти товар, знати номер замовлення і повідомити його при зверненні;
Про всяк випадок зробити фото чи відео пошкодженого товару після отримання;
Звернутись у контакт-центр VARUS за номером 0 800 30 70 80 або скористатись іншим каналом зв’язку. Також знайти відповіді на найпоширеніші питання можна на сайті VARUS.UA;
Залиште звернення та чекайте зворотного зв’язку від відповідального оператора. Слідуйте подальшим інструкціям.
Важливо: за українським законодавством, підакцизна продукція, така як тютюн і алкоголь, не підлягає поверненню.
“Для більшого розуміння та визначення наших слабких місць ми почали заміряти рівень задоволення клієнтів і їхнє ставлення саме до сервісу онлайн-замовлень VARUS.UA. За результатами останніх досліджень драйверами лояльності наших клієнтів є зручність оформлення і сервіс доставки. Позитивні оцінки чи зауваження наш стимул ставати ще кращими”, коментує Ілона Буханевич, керівниця відділу online-підтримки VARUS.UA.
Куди звертатись, якщо виникли додаткові питання
Фахівці мережі VARUS завжди готові прийти на допомогу та надати всю необхідну підтримку у питаннях, пов’язаних з покупками. Тож для зв’язку можна обрати зручний канал комунікації:
Безкоштовна гаряча лінія: 0 800 30 70 80
Сайт VARUS.UA
Соціальні мережі VARUS: Instagram та Facebook.
Оператори контакт-центру нададуть відповіді на всі ваші запитання у максимально короткі терміни. Якщо для прояснення якихось додаткових питань, потрібен буде додатковий час, вам про це повідомлять.
Чат-бот Telegram;
Тут є ряд актуальних та важливих кнопок для швидкого пошуку картка лояльності VARUS PERFECT, контакти та графік роботи магазинів та відповіді на популярні питання. Ну і звісно одне з найважливішого чат із оператором, де ви можете з’ясувати відповідь на хвилююче питання.
Мобільний застосунок VARUS.
У застосунку VARUS кожне звернення реєструють в системі та розглядають, відповідь надається негайно або протягом кількох днів.
Продукція власних торгових марок дійсно дозволяє суттєво економити купуючи товари ВТМ можна заощадити від 5 до 40% вартості споживчого кошика. До речі, товари ТМ “Вигода” та ТМ “Чиста вигода” легко знайти на полицях супермаркетів VARUS завдяки впізнаваним елементам дизайну, які простежуються крізь усі категорії (зокрема синій плашці) та підцінникам “Перша ціна”. Тож купуйте товари “Першої ціни” онлайн на varus.ua або в супермаркетах та заощаджуйте разом із VARUS.