Прикордонники розказали про найкоротший штурм росіян

Головна Сторінка » Прикордонники розказали про найкоротший штурм росіян

Українські прикордонники відбили на фронті в Луганській області найкоротшу атаку російських окупантів.

Ворог відступив не наважившись на штурм, який планував проводити, повідомив 19 травня офіційний Telegram-канал Держприкордонслужби України.

“Відстеживши наближення до свого опорного пункту піхотних груп противника, прикордонники попрацювали на випередження: відкрили вогонь на ураження. Більш кмітливі з “атакувальників” чкурнули подалі”, сказано в повідомленні.

Штурм закінчився, так і не розпочавшись. Втрати ворога ще уточнюють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ активніше обстрілює Україну вночі Гуменюк назвала причину

Водночас бійці ДПСУ поблизу Бахмута приземлили дрон окупантів, який відстежував їхнє переміщення.

“Прикордонники разом зі своєю стрілецькою зброєю спрацювали “на ура” й приземлили коптер ворога”, додали у службі.

Збройні сили України перехопили тактичну ініціативу на фронті під Бахмутом на Донбасі. Росіяни ж, ймовірно, затопили власних солдатів в Херсонській області.

Ситуація на Луганщині та у Харківській області залишається напруженою, свідчать свіжі карти американського Інституту вивчення війни (ISW). Запеклі бої на Донбасі тривають.

18 травня російська армія здійснила обмежені наземні атаки на північний схід від Куп’янська та вздовж лінії Сватове Кремінна. Російські війська провели невдалі наземні атаки поблизу Масютівки в 13 км на північний схід від Куп’янська, Новоселівського в 14 км на північний захід від Сватового та Невського, що у 19 км на північний захід від Кремінної.

Російський військовий блогер стверджував, що російські сили атакували поблизу Масютівки та Стельмахівки в 15 км на північний захід від Сватового, але не змогли просунутися біля Новоселівського.

Росіяни залучають додаткові кримінальні формування БАРС (Бойовий резерв російської армії) і “Шторм-З” для дій на Лиманському напрямку. Це сигналізує про те, що російські сили критично виснажені.