fbpx

ЗСУ прориваються під Бахмутом, але окупанти намагаються повернути втрачене – Маляр

Головна Сторінка » ЗСУ прориваються під Бахмутом, але окупанти намагаються повернути втрачене – Маляр

Українські військові просуваються на околицях під Бахмутом Донецької області.

Звільнення флангів дається нелегко, а окупанти намагаються повернути втрачені позиції. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в телемарафоні “Єдині новини” 19 травня, передає Gazeta.ua.

“У передмісті ми продовжуємо активні дії це північ і південь. Вчора давала інформацію на скільки ми там просунулися. З одного боку, це здається невелика відстань. Ми говорили про приблизно 20 квадратних кілометрів. І вчора ми назвали дані по обох флангах: по одному десь 500 м, а по іншому близько 1 кілометра”, сказала Маляр.

Вона зазначила, що на Бахмутському напрямку тривають запеклі бойові дії. Просування українським військовим дається нелегко, оскільки окупанти зосередили велику кількість своїх сил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бої за Бахмут: у ЗСУ спростували російські фейки

“Треба розуміти вартість цього просування. Там надзвичайно складно виконувати бойові завдання, тому що ворог сконцентрував величезну кількість своїх зусиль. Там кожен метр це як 10 кілометрів просування в інших умовах”, наголосила Маляр.

За її словами, окупаційні війська намагаються повернути звільнені Силами оборони позиції. Проте захисники відбивають атаки ворога. У самому Бахмуті тривають бої у південно-західній частині.

“Ми розділяємо цю ситуацію: місто і передмістя. Що стосується самого Бахмуту. В основному зараз точаться бої на південно-західній частині. Але ми цю частину контролюємо станом на зараз і ворогу не вдається здійснити його плани. Тобто атаки тривають і наші ці атаки відбивають”, підсумувала Маляр.

Українські війська перехопили тактичну ініціативу та досягли тактично значних успіхів в районі Бахмута 18 травня, повідомив американський Інститут вивчення війни. За його оцінками, відповідні операції українських сил є продовженням локальних контрнаступів, які вони проводять вже кілька днів, але не початком нової великої компанії.

Засновник приватної військової компанії “Вагнер” Євген Пригожин звинуватив російські війська у здачі 570 м території на північ від Бахмута.

Generated by Feedzy