Путін хоче повністю знищити Україну – Зеленський

Російський диктатор Володимир Путін зацікавлений у повному знищенні України.

Він робить це або зброєю, або політично. Президент Володимир Зеленський сказав про це в інтерв’ю італійському журналісту Бруно Веспі.

“Українці сьогодні сплачують найвищу ціну: гинуть наші військові. Але ми дуже розраховуємо, що це цінять високо наші партнери, включно з Італією, розуміють, що ми сплачуємо найвищу ціну. Що всі лідери розуміють, їхні суспільства розуміють: якщо Україна не витримає, Росія піде далі й точно нападе на країни НАТО”, – сказав він.

Президент розповів про ракетну атаку в Одесі, яка сталася недалеко від нього. Ракета була балістичною.

“Дуже швидко, я думаю, не вдалося командам зреагувати. Я не знаю, по кому був цей удар. У будь-якому випадку це, якщо чесно, щось неймовірне, коли у нас прем’єр-міністр іншої держави, я вже не говорю про себе. Я говорю просто про якусь повагу до лідерів інших держав, просто до людей інших держав”, – каже Зеленський.

Вранці 6 березня о 10:41 годині в Одеській області оголошували повітряну тривогу. Згодом в Одесі пролунав потужний вибух.

Росіяни атакували Одесу під час візиту президента України Володимира Зеленського і прем’єр-міністра Греції Кіріакоса Міцотакіса. Президент повідомив про загиблих і поранених. За словами Міцотакіса, вибухи були близько від них.

Пізніше стало відомо, що внаслідок російського удару по портовій інфраструктурі в Одесі 6 березня загинули п’ятеро людей.