Путін однаково ненавидить Байдена і Трампа – Зеленський

Путін однаково ненавидить Байдена і Трампа – Зеленський

Російський диктатор Володимир Путін однаково ненавидітиме будь-якого президента Сполучених Штатів Америки.

Незалежно від того, хто виграє вибори у листопаді. Про це президент України Володимир Зеленський заявив у відповідь на запитання під час виступу в Інституті Рональда Рейгана у Вашингтоні. Журналіст поцікавився, як Путін ставиться до Джо Байдена та Дональда Трампа.

“Путін не любить Америку. І ненавидить Україну. Бо він ненавидить демократію. Байден і Трамп дуже різні, але вони виступають за демократію. Тому мені здається, що Путін ненавидітиме їх обох”, – зазначив український лідер.

Водночас Зеленський закликав американських політиків не зважати на ставлення і думку Путіна, адже економіка США у понад 10 разів переважає російську.

“Думка очільника Кремля не є вагомою. Путіна не можна назвати великим лідером. Він дрібний. Справді маленький. Але, коли ми починаємо його боятися, він стає більшим. І це помилка всього Заходу”, – зауважив президент України.

Україна здатна зупинити російського диктатора Володимира Путіна у прагненні знищити її. Про це президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден заявив на відкритті саміту НАТО у Вашингтоні.