Путін серйозно прорахувався і недооцінив рішучість Трампа – сенатор Грем

Путін серйозно прорахувався і недооцінив рішучість Трампа – сенатор Грем

Президент РФ Володимир Путін серйозно недооцінив Дональда Трампа та його позицію щодо війни в Україні.

Таку думку висловив сенатор-республіканець Ліндсі Грем у дописі на платформі Х, коментуючи нещодавні заяви американського лідера.

Грем наголосив, що розуміє розчарування президента Трампа постійною агресією Росії проти України, що, за словами сенатора, свідчить про відсутність у Путіна реального бажання вести мирні переговори.

“Я повністю поділяю невдоволення президента Трампа тим, що Кремль продовжує агресію, не демонструючи жодної готовності до діалогу”, – зазначив Грем.

Сенатор також висловив сподівання, що країни, які нині опосередковано підтримують військові дії РФ, зокрема Китай, Індія та Бразилія, найближчим часом зіткнуться з відповідними наслідками.

“Ці держави підживлюють путінську військову машину. Настав час, щоб вони заплатили політичну й економічну ціну за таку підтримку”, – підкреслив він.

Грем додав, що Конгрес США налаштований допомагати Трампу у його зусиллях, спрямованих на досягнення дипломатичного вирішення конфлікту, й має для цього переважно двопартійну підтримку.

“Ми готові підтримати президента в спробах посадити сторони за стіл переговорів”, заявив він.

Президент США Трамп висловив розчарування ескалацією обстрілів росіянами українських міст і дав Кремлю 50 днів на досягнення миру з Києвом.

У разі відмови, Вашингтон пригрозив запровадити вторинні 100-відсоткові мита проти Китаю, Індії та Бразилії, які досі ведуть торгівлю з агресором.

Трамп готовий підписати двопартійний законопроєкт про 500-відсоткові мита для країн, що досі купують у РФ нафту і спонсорують її економіку для ведення війни проти України. Обмеження можуть вдарити по КНР, Індії та Туреччині.