Путіну бракує людей і боєприпасів для великого наступу – НАТО

Путіну бракує людей і боєприпасів для великого наступу – НАТО

Російська Федерація не має достатньої кількості військ і боєприпасів, щоб розпочати в Україні масштабний наступ.

Росія зазнає дуже великих втрат на полі бою, намагаючись утримати невеликі територіальні здобутки, заявив на брифінгу для журналістів перед відкриттям саміту Альянсу у вівторок високопоставлений посадовець НАТО, пише Reuters.

“Що їм доводиться робити, так це наказувати недоукомплектованим, недосвідченим підрозділам рухатися в райони для досягнення нереалістичних цілей. Ми вважаємо, що для проведення справжніх наступальних операцій РФ доведеться забезпечити значні поставки боєприпасів з інших країн на додаток до тих, що вона вже отримує від Ірану і Північної Кореї”, – сказав чиновник на умовах анонімності.

Російському диктатору Володимиру Путіну доведеться проводити нову широкомасштабну мобілізацію. Росія зараз набирає близько 30 тис. військових щомісяця, що дозволяє їй нести великі втрати на полі бою.

Посадовець підкреслив, що, за оцінкою НАТО, українська оборона значно покращилася, але Київ також зазнав значних втрат. Водночас в Альянсі вважають, що Кремль зможе підтримувати свою військову економіку ще 3-4 роки.

“Пройде деякий час, перш ніж Україна накопичить боєприпаси і особовий склад, необхідні для нових широкомасштабних наступальних операцій. Китай продовжує надавати Росії критично важливі компоненти для безпілотників, ракет і російської оборонної промисловості, а Путін все ще думає, що час на його боці. Він готовий витримати справді приголомшливу кількість військових втрат”, – додав політик.

Загальні бойові втрати російських окупантів на 10 липня склали 554 510 осіб. Протягом минулої доби знищено ще 1100 загарбників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.