Як впізнати жахливого коханця

Як впізнати жахливого коханця

Перша зустріч з потенційним партнером може розкрити багато про його відношення до інтимних стосунків, стверджує сексолог та експерт з мови тіла Аннабель Найт. Поведінка під час вечері у ресторані, за словами Найт, може вказувати на “якість” майбутнього коханця.

Однією з ознак потенційно незадовільних інтимних відносин є занадто поспішна поведінка. Якщо партнер готовий попросити рахунок до того, як ви навіть почали їсти, або ковтає їжу, не насолоджуючись нею, це може свідчити про його небажання зосередитись на задоволенні, аналогічно він може поспішати під час сексу.

Обережність у виборі страв також може вказувати на обмеженість у сексуальних відносинах. Постійний вибір одних і тих же страв може бути ознакою небажання експериментувати та вийти за межі звичного.

Зловживання алкоголем під час побачення є червоним прапорцем. Пара келихів вина може бути прийнятною частиною вечері, але надмірне споживання алкоголю може негативно позначитись на сексуальному бажанні та можливості.

Хвастощі про “подвиги” свідчать про невпевненість у собі. Така поведінка може передбачати, що партнер буде зосереджений на власних комплексах під час інтимної близькості, ігноруючи потреби та бажання партнера.

Поспіх у переході до інтимних стосунків може вказувати на недостатньо розвинений емоційний інтелект. Відносини, побудовані на взаєморозумінні, симпатії та емоційній близькості, є ключем до здорового та щасливого сексуального життя.

Таким чином, спостереження за поведінкою партнера під час першої зустрічі може дати важливу інформацію про потенційні сексуальні відносини та допомогти ухвалити рішення про подальше спілкування.