Письменниця зі США профінансувала притулок на Львівщині для жертв домашнього насильства

Письменниця зі США профінансувала притулок на Львівщині для жертв домашнього насильства

У Глинянській громаді Львівської області відкрили притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства. Профінансувала проєкт вартістю ₴8,6 млн американська письменниця, телеведуча та бізнесвумен Мітці Пердью.

“Це вже четвертий подібний заклад, який відкрили у Львівській області за минулі два роки. Величезне дякую благодійникам, завдяки яким це стало можливим. До слова, пані Пердью навіть продала свою каблучку, яку їй подарував чоловік, щоб допомогти жінкам і дітям в Україні”, – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Від подякував поліції, яка працює над превенцією таких злочинів, запевнивши: ті, хто їх чинить, будуть нести покарання. Вдячні слова були висловлені й захисникам і захисницям за те, що вони виборюють і відривають нас від “руссого мира”, слоганом якого є “б’є – значить любить”.

“Ми – інші й інше ставлення маємо впроваджувати кожен у своїх громадах. Я б хотів, щоб у цьому притулку було якомога менше людей, а суспільство було менш агресивним і більше поважало один одного, наше завдання – цьому всіляко сприяти”, – наголосив Козицький.

Прихисток “Покрови Пресвятої Богородиці” відкрили у Глинянській громаді на базі реконструйованої одноповерхової будівлі, де раніше була поліклініка. Пердью профінансувала роботи з реконструкції та облаштування притулку через благодійний фонд “Сієнтія Юкрейн”. Вартість робіт – 8,6 млн грн. Проєкт реалізували у співпраці з Львівською РВА, Глинянською міською радою та благодійниками.