fbpx

Ракетний удар по Україні 18 лютого ‒ що буде зі світлом

Головна Сторінка » Ракетний удар по Україні 18 лютого ‒ що буде зі світлом

Під час ранкової ракетної атаки Росії по Україні 18 лютого у деяких регіонах були превентивні відключення світла для мінімізації можливих наслідків ударів.

Зараз енергосистема повертається до нормальної роботи, повідомили в Укренерго.

Споживання електроенергії у суботу значно нижче, ніж було напередодні. Це характерно для вихідного.

“Дефіцит потужності в енергосистемі був відсутній упродовж всього робочого тижня і зараз не прогнозується. Після ранкової атаки електростанції повертаються до нормальної роботи. Їх потужності достатньо для покриття споживання у повному обсязі. Імпорт електроенергії зі Словаччини сьогодні незначний, що є звичайним явищем при достатності власної генерації та стабілізації електропостачання в країні”, ‒ йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Укренерго зробили обнадійливу заяву щодо ситуації з електрикою

Через відсутність дефіциту ліміти споживання до областей не доводились.

“Водночас у разі зміни ситуації та при зростанні споживання можливе застосування відключень. Заміри фактичного споживання у вихідні дні не проводяться”, ‒ наголошують в Укренерго.

Мережеві обмеження все ще діють в Одесі. Вони викликані значним пошкодженням енергетичної інфраструктури. Тому для уникнення перевантаження обладнання там застосовують графіки погодинних відключень.

“Вчора у Київській області через мережеві обмеження у певні години застосовувалось обмеження споживання”, ‒ додали в Укренерго.

Нині ремонтні бригади посилено працюють на Одещині. Тривають також аварійно-відновлювальні роботи на всіх інших пошкоджених об’єктах магістральних мереж “Укренерго”.

“Через масштабність та складність отриманих пошкоджень відновлення функціонування енергооб’єктів вимагає багато ресурсів та часу. Ми працюємо безперервно, щоб збільшити надійність електропостачання для українців”, ‒ йдеться у повідомленні.

В Україні близько 8:30 18 лютого було оголошено повітряну тривогу. Повідомили про російські крилаті ракети в повітряному просторі країни. У деяких регіонах України, зокрема, у Києві, Київській, Одеській та Дніпропетровській областях почалися екстрені відключення світла.

Під час повітряної тривоги у Хмельницькому пролунали щонайменше два вибухи.

Generated by Feedzy