Разумков підписав закон про реструктуризацію боргів теплокомуненерго

Разумков підписав закон про реструктуризацію боргів теплокомуненерго

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон про реструктуризацію заборгованості теплокомуненерго і передав його на підпис Президентові.

“Голова Парламенту Дмитро Разумков підписав Закон України “Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу” (№3508-д)”, – йдеться у повідомленні.

Закон направлений на підпис Президенту.

Закон врегульовує ситуацію із заборгованістю на ринку природного газу, що виникла внаслідок різкого підвищення тарифів. Документ допоможе реструктуризувати борги теплопостачальних та теплогенеруючих організацій.

Так, документом передбачено: перенесення розрахункової дати з 1 липня 2016 року на 1 червня 2021 року; встановлення однакових умов для врегулювання пені/штрафних санкцій підприємствам теплоенергетики та водопровідно-каналізаційного господарства; удосконалення механізму забезпечення виконання зобов’язань надавачів послуг усіх форм власності за договорами реструктуризації заборгованості із залученням органів місцевого самоврядування.

Законом також передбачено уточнення процедури реструктуризації боргів суб’єктів господарювання, які розташовані на території Донецької та Луганської областей на період проведення Операції об’єднаних сил.